Pořádané semináře

One team. One goal. - 2018 WWS distributors conference

V týdnu od 7. 5. proběhla v Barceloně celosvětová konference WWS, které se účastnilo přes 250 účastníků z více jak padesáti zemí světa, s výjimkou Jižní a Severní Ameriky. Konference se účastnila rovněž početná skupina amerických farmářů, členů představenstva Select Sires a kompletní vedení této firmy.

Konference (PDF)

Účast na akci na Slovensku „GENOMIKA A JEJ PRAKTICKÉ DOPADY NA HOLSTEINSKÉ CHOVY A FIRMY“

Zástupci MTS byli hlavními a jedinými přednášejícími na odborném semináři, který pro své chovatele uspořádal Slovenská holštýnská asociace.

Pozvánka (PDF) Více informací zde

Celorepublikové setkání k OPU/IVF

MTS se podařilo iniciaovat setkání k vytvoření systémové nabídky OPU/IVF pro české chovatele. Akci uspořádala ČMSCH na Hradištku a přizvaní experti z oblasti svazů, specialitů na ET, zástupců CZU a předních chovatelů prodiskutovali záměr uskutečnit vše pro to, aby se výše uvedená a v nejvyspělejších zemích stále intenzivněji využívaná nejmodernější biotechnická metoda objevila formou nabídky pro praxi v budoucnu i v ČR.

Prezentace ze setkání se zákazníky 2018

Antoni Ferro - Old vs. New Strategies for Nutrition and Production (PDF) Jan Nevoral - EPIGENETIKA: POLE STÁLE NEVORANÉ (PDF) Tomáš Novotný - Pokrok nelze zastavit (PDF) Steve Winnington - WWS (PDF) Mark Krendt - MTS Czech (PDF)

Celosvětová konference TECHMIX v Praze

Konference je uzavřená a pro exklusivní zástupce firmy Techmix v jednotlivých zemích. V návaznosti na ní bude i seminář s Dr. Smithem, věnovaný odchovu telat. Seminář je pořádán pro vybrané specialisty z ČR.

TECHMIX konference Praha (PDF)

Mezinárodní workshop WMS v Praze

Workshop WMS Praha (PDF)

Materiály ze semináře Accelerated Genetics 2017

Kvalita testantů nabízených v ČR, sliby,chyby... (PDF) Ryan Wiegel - Accelerated Genetics (PDF) Rodrigo Garcia - Techmix (PDF) Steve Winnington - WWS at 2017 (PDF)

Materiály ze semináře Select Sires 2016

Steve Winnington (PDF) Jeff Ziegler (PDF) Joel Mergler (PDF) Select Sires ČZU (PDF)

Materiály ze semináře MTS PRO BŘEZOST v praxi

Níže si můžete stáhnout materiály ze semináře MTS PRO BŘEZOST, který se zabýval reprodukcí vašeho stáda ze čtyř různých pohledů, a to plemenářské práce, časové výživy, načasování inseminace a výzkumu pro praxi.

Program MTS PRO BŘEZOST (PDF) Urychlené zrychlení biotechnologií (PDF) CowManager (PDF) Timed Event Nutrition (PDF)

Materiály ze setkání zákazníků - Parkhotel Skalní město 2015

Genetika (PDF) OPU-IVF – pro obchod s genetickým materiálem (PDF) Steve Winnington - WWS (PDF) MVDr. Davídek - TAI versus Aktivometry (PDF) Rodrigo Garcia - Program pro telata (PDF) Rodrigo Garcia - Timed event nutrition (PDF)

Ve Workshopu Seminar for breeders (in Czech) focused on application of genomic breeding value přednášeli výše uvedení zástupci MTS o praktických dopadech kombinace genomiky a reprodukčních biotechnologií ve světe. Prezentaci si lze prohlédnout pomocí odkazu níže.

Stáhnout materiál (PDF)

MTS vystoupila na mezinárodní vědecké konferenci Genetic Days 2014 v Praze 3.-5.9.2014.

V sekci Breeding Value Determination vystoupil Ing. Vladimír Novotný PhD. s přednáškou Importance of advanced biotechnologies supply for Czech Holstein farmers (a highlight). Na prezentaci se dále podíleli Ing. Jan Nevoral a Bc. Tomáš Novotný. Text abstraktu si lze stáhnout níže.

Stáhnout materiál (PDF)

Další semináře a přednášky: sledujte tuto stránku našeho webu.